TwitterFacebookYoutube

Verslag 2015

Hungry Hippos & bungee-voetbal

Als de kinderen naar binnen lopen zien ze allemaal gekleurde balletjes op de grond liggen. Terwijl ze zich afvragen waarvoor die zijn, krijgen ze wat drinken. Daarna wordt verteld dat ze 'Hungry Hippos' gaan doen, een spel waarbij ze zoveel mogelijk gekleurde balletjes moeten verzamelen.

Ze liggen hiervoor op een plank met wieltjes en worden 'afgevuurd' door hun teamgenoten, verzamelen door middel van een bak zoveel mogelijk balletjes en worden dan weer door hun teamgenoten teruggetrokken (met een touw).

 Hungry Hippo 

Daarna worden er klimtuigjes aan het plafond gehangen en gaan de kinderen bungee-voetballen. Dat is voetbal, met de extra uitdaging dat je met een bungeekoord aan het plafond hangt en hierdoor maar beperkt kunt bewegen. 

 Bungee-voetbal